USD31,12
EURO33,81
GBP39,48
EURO/USD1,08
BIST9.334,13
Petrol81,81
GR. ALTIN2.035,58
BTC56.257,12
ETH3.228,33

Talıpınar Enerji halka arz para iadeleri ne zaman yapılır? TATEN para iadesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tatlıpınar Enerji Üretim A.Ş. (TATEN) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 10-11 Ağustos 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 22.50 TL fiyat ile talep toplayan Enerji Şirketinin halka arz büyüklüğü 1.579.500.000  TL olacak. Peki Tatlıpınar Enerji Peki para iadeleri ne zaman yapılır? TATEN iadeler ne zaman hesaba geçer? İşte cevaplar…

Talıpınar Enerji halka arz para iadeleri ne zaman yapılır? TATEN para iadesi HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa


Tatlıpınar Enerji TATEN halka arzında para iadeleri ne zaman yapılacak?

Tatlıpınar Enerji halka arzı sonrası Para iadelerinin yapılma saatleri kurumdan kuruma farklılık gösterebiliyor. Para iadeleri genellikle halka arz sonucunun açıklandığı gün yapılıyor ancak bazı kurumlarda ertesi güne sarkmalar yaşanabiliyor.

Sonuç olarak Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra en geç 2 iş günü içinde iadelerini almış olacaklar.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir