USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.930,70
ETH3.193,92

Şişecam (SISE) Best of Belron’da boy gösterdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.’ye (SISE) Şişecam, Best of Belron 2024’e katıldı. Şişecam, otomotiv camlarının yanı sıra gün geçtikçe artan otomotiv yenileme camları ürün çeşitlerini de Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen Best of Belron 2024 etkinliğinde sergileyerek ziyaretçilere bilgi verdi. 

Şişecam’dan (SISE) geri alım açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Foreks Haber’de yer alan habere göre; Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, otomotiv üreticilerine en üstün kalitede ürünler sunmaya devam ediyor. Avrupa’da da önemli otomotiv üreticilerinin tedarikçisi konumunda bulunan Şişecam, 12-13 Haziran 2024 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen Best of Belron 2024 etkinliğine katıldı. Tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte, Şişecam otomotiv yenileme camlarıyla ilgili bilgi vererek standında otomotiv yenileme camları ürünlerini sergiledi. Etkinlikte Şişecam, katılımcılara Otomotiv Yenileme Camları (OYC) iş kolunda portföyde yer alan cam çeşitliliğini de gösterdi. Şişecam fuarda, otomotiv ticareti alanındaki şirketler ile bir araya gelerek yeni teknolojiler ve trendler hakkında bilgi verdi. 

Kaynak: Foreks Haber

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir