USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.639,32
ETH3.184,16

ŞOK Marketler’den (SOKM) SPK onayı açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şok Marketler Ticaret A.Ş. (SOKM) tarafından 28 Mart 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin seçimine ilişkin SPK başvurusu sonucu hakkında açıklama yapıldı.

ŞOK Marketler'den (SOKM) SPK onayı açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada 12 Mart 2024 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile Bağımsız Yönetim Kurulu üye adaylıkları için Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’na başvuruda bulunulan Sn. Mehmet Tayfun ÖKTEM, Sn. Fatma Pınar ILGAZ ve Sn. Aytaç Saniye MUTLUGÜLLER hakkında herhangi bir olumsuz görüş bildirilmemesine karar verildiği belirtildi.

12 Mart 2024 tarihli Yönetim Kurulu kararımız ile Bağımsız Yönetim Kurulu üye adaylıkları için Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’na başvuruda bulunulan Sn. Mehmet Tayfun ÖKTEM, Sn. Fatma Pınar ILGAZ ve Sn. Aytaç Saniye MUTLUGÜLLER hakkında herhangi bir olumsuz görüş bildirilmemesine karar verildiği hususu SPK tarafından Şirket’imize bildirilmiştir. Bu çerçevede Sn. Mehmet Tayfun ÖKTEM, Sn. Fatma Pınar ILGAZ ve Sn. Aytaç Saniye MUTLUGÜLLER’in bağımsız yönetim kurulu üyeliği yapılacak ilk Genel Kurulda onaya sunulacaktır.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram kanalını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir