USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.492,66
ETH3.181,59

Sanica Isı’dan (SNICA) haber ve söylentiler hakkında açıklama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanica Isı Sanayi A.Ş. (SNICA) tarafından 6 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama yapıldı.

Sanica Isı'dan (SNICA) haber ve söylentiler hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açılamada Şirket tarafından 03.06.2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlanan açıklama sonrası potansiyel ortaklık görüşmeleri hakkında çıkan haber ve söylentiler üzerine konunun yatırımcılar ve kamuoyu tarafından daha iyi anlaşılabilmesi için ilave açıklamalar yapılması gereği duyulduğu; Şirketin sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve marka gücü ile dünya genelinde finansal ve operasyonel konumuna katkı sağlayacağına inandığı, sektöründe lider ve yabancı bir firma ile ortaklık kurma ve/veya stratejik işbirliklerinin yapılması konularında görüşmelerin yapılabilmesi amacıyla Şirket tarafından Pragma Finansal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ne  yetki verildiği belirtildi.

Şirketimiz tarafından 03.06.2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlanan açıklama sonrası potansiyel ortaklık görüşmeleri hakkında çıkan haber ve söylentiler üzerine konunun yatırımcılarımız ve kamuoyu tarafından daha iyi anlaşılabilmesi için ilave açıklamalar yapılması gereği duyulmuştur.


Şirketimizin sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve marka gücü ile dünya genelinde finansal ve operasyonel konumuna katkı sağlayacağına inandığı, sektöründe lider ve yabancı bir firma ile ortaklık kurma ve/veya stratejik işbirliklerinin yapılması konularında görüşmelerin yapılabilmesi amacıyla Şirketimiz tarafından Pragma Finansal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ne  yetki verilmiştir.

Şirketimizin büyümesine katkı sağlayacak bu stratejik iş birliği ve ortaklık ile ilgili her türlü gelişme Şirketimizi tarafından yatırımcılarımıza ve kamuoyuna açıklanacaktır.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir