USD28,99
EURO31,20
GBP36,48
EURO/USD1,08
BIST7.752,67
Petrol75,70
GR. ALTIN1.851,48
BTC42.004,06
ETH2.226,54

Reeder Teknoloj (REEDR) halka arz lotlar ne zaman hesaba geçer? Reeder hisse ne zaman dağıtılacak?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 7 Eylül 2023 tarihinde Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR) halka arzına onay verdi. Şirket 13-14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 9.30 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 1.999.500.000 TL olacak. Peki Reeder hisseler ne zaman hesaba geçer? REEDR lotlar ne zaman dağıtılır? İşte cevaplar…

Reeder Teknoloji (REEDR) halka arz sonuçları açıklandı mı? Reeder kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa


Reeder (REEDR) ne zaman hesaba geçer?

Reeder halka arz sonuçlarının Yatırım Finansman tarafından hafta sonu ya da 18 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılması bekleniyor.

Halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra dağıtımı yapılan payların hesaplara geçme süresi kurumdan kuruma fark edebiliyor. Bazı kurumlar aynı gün hesaba yansıtırken bazı kurumlar 1-2 iş günü sonra hesaplara yansıtıyor. Sonuç olarak halka arz için geçerli talep girilen Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, işlem tarihinden önce lotlarını hesaplarında görmüş olacak.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir