USD32,35
EURO34,46
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,86
GR. ALTIN2.448,74
BTC67.797,25
ETH3.311,57

Reeder Teknoloji (REEDR) halka arz katılım endeksine uygun mu? Reeder caiz mi? Halka arz helal mi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 7 Eylül 2023 tarihinde Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR) halka arzına onay verdi. Şirket önümüzdeki hafta talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Peki Reeder Teknoloji halka arzı katılım endeksine uygun mu? Reeder Halka arz caiz mi? Hisseyi almak helal mi? İşte cevaplar…

Reeder Teknoloji (REEDR) halka arz katılım endeksine uygun mu? Reeder caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Reeder halka arz katılım endeksi

Reeder Teknoloji halka arz onaylı izahnamesi borsa görüşü bölümünde katılım endeksi şartları ile ilgili bir ifade geçmemektedir. Halka arzın katılım endeksine uygun olmadığı değerlendirilmektedir.

Reeder Teknoloji (REEDR) halka arz katılım endeksine uygun mu? Reeder caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir