-->
USD32,22
EURO34,94
GBP41,09
EURO/USD1,08
BIST10.676,65
Petrol82,09
GR. ALTIN2.418,50
BTC68.825,06
ETH3.853,25

Petkim (PETKM) yönetiminde tam 3 istifa!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (PETKM) tarafından 24 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Yönetim Kurulu üyelerinin istifaları ve Yönetim Kurulu üyelerinin atanmaları hakkında açıklama yapıldı.

Petkim'de Anar Mammadov'un Genel Müdürlük görevi sona erdi! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Şirket Yönetim Kurulu üyelerinden Sn. Teymur ABASGULİYEV’in istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Elchin IBADOV’un, Sn. Mehmet Celal SAVAŞ’ın istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Ömür ÖNK’ün ve Sn. Sibel UĞUR’un istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Esra NİĞDE ŞAHİNER’in atanmalarına karar verildiği belirtildi.

Şirketimiz Yönetim Kurulu üyelerinden Sn. Teymur ABASGULİYEV’in istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Elchin IBADOV’un, Sn. Mehmet Celal SAVAŞ’ın istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Ömür ÖNK’ün ve Sn. Sibel UĞUR’un istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Esra NİĞDE ŞAHİNER’in atanmalarına, Türk Ticaret Kanunu’nun 363. ve Şirket Esas Sözleşmesi’nin 11. maddesi hükümlerine göre, yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısı’nda onaya sunulmak üzere karar verilmiştir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir