USD32,69
EURO34,90
GBP41,41
EURO/USD1,07
BIST10.420,46
Petrol83,06
GR. ALTIN2.450,54
BTC66.791,49
ETH3.482,46

Oğuzhan Şahinkaya’dan Gübre Fabrikaları açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü borsacı Oğuzhan Şahinkaya geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hakkında çıkan haberler üzerine twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan Şahinkaya’nın açıklaması;

”Aslında çok açıklama yapmak istemiyordum ama GUBRF ortaklık tablosunda görülen 1500000 lotluk değişim tabiki satış değil. İhtiyacı olan bir kuruma teminatlarında destek olmak için geçici satılmamak kaydı ile blokeli ödünç verdim.

Nasıl olsa satmadığım için orada duran 30 milyon lotta zaman zaman kurumlara destek amaçlı satılmamak kaydıyla ödünç işlemim oluyor , o tablodaki bazı değişiklerin arada sebebi budur.

GUBRF yatırımımda 5. Yıla girerken hayallerimizin gerçekleşmeye başladığı , Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ve destekleriyle onurlandığımız maden tesisimizin açılışımızı yaptığımız, altın fiyatlarının tarihi zirvelere yaklaştığı gübre fiyatlarının tarihi zirvelerde olduğu,

Tarımın öneminin her gün arttığı , Tarkim’in kendi yeni yatırımlarını yaptığı, Razi den beklentilerin arttığı , İskenderun da Türkiye’nin ilk Gübre Fabrikasını bu yıl tekrar hizmete açarak %25 büyüme hedefi arifesinde , sadece hayallerimizi ve hedeflerimizi büyütüyorum.

Bu arada oluşturulan magazin dünyasındaki komik anlamsız haberler tabiki asılsız, iyi niyetli değil. Zaten bu stres testlerinden geçenler(borsa tabiriyle dökülmeyenler piyasalarda ve hayatta kazananlar oluyor; ama bu süreçte gerçekten çok mutlu oldum çünkü

Vesile ile gelen mesajlar veya o magazin haberlere yapılan yorumlar ile ne kadar sevildiğimi ve ne kadar değer verenim olduğunu gördüm . Çok gururlandım çok onurlandım. Allah herkese bunu nasip etsin .

Çok içinde olmadığım sosyal medyada ve aktif borsa camiasındaki en büyük abilerden yeni kardeşlerimize ve buradaki saygıdeğer yorumculara kadar bana bu sevgiyi ve teveccühü layık gören herkese minnettarım. İyi ki varsınız ve çok değerlisiniz. Umarım bu teveccühe hep layık olurum.”

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

  1. Sana icimden gelen her turlu hakareti ettim fakat buraya yazmaya terbiyem elvermiyor paramin yarisi eridi ben bir devlet memuruyum bir atlimlik cephanem vardi yarisini aldin ama hala satmadim insallah dedigin gibi satmayanlsrin yuzu gulerse o zaman ozur dilemesinide biliriz

  2. 5 Şubat 2023, 21:07

    Milletin anasını ağlayın 390 liradan 200 liraya düşen parayı yarıya düşüren seni Allah’a havale ettim

  3. 18 bin liraya aldığım hisseden kâr etmeden 9 bin zarar ettim bu şekilde düşerse zaten para kalmayacak Allah bildiği gibi yapsın sizin gibileri.

  4. Adam resmen dalga geçiyor ky ile seviliyormuş da gurur duymuşta aldığı bedduaların farkında olsa kendinden tiksinir bizlerin tiksindiği gibi şu acılı günlerimizde seni yaradana havale ediyorum Rabbim tüm deprem zede kardeşlerimin acısını sana da yaşatsın inşallah….

  5. Allah belanı verir emin ol. KIzımın sağlık masrafları için normalden fazla paraya kısa zamanda ihtiyacım vardı.Borsaya girdik. Param çöp oldu. Mahvettin bizi.Yazıklar olsun. Yaşadıklarımı senin evlatların, torunların da yaşar inşallah.