USD31,15
EURO33,84
GBP39,58
EURO/USD1,09
BIST9.179,48
Petrol82,31
GR. ALTIN2.035,69
BTC56.876,01
ETH3.245,70

Ofis Yem halka arz para iadeleri ne zaman yapılır? OFSYM para iadesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10-11 Ağustos 2023 tarihlerinde borsada satış yöntemiyle talep toplayan Ofis Yem Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (OFSYM) halka arzına dair sonuçlar belli oldu. Büyüklüğü 618.800.000 TL olarak gerçekleşen halka arz sonrası dağıtılan hisseler hesaplara geçti. Peki Ofiz Yem Peki para iadeleri ne zaman yapılır? OFSYM iadeler ne zaman hesaba geçer? İşte cevaplar…

Ofis Yem halka arz para iadeleri ne zaman yapılır? OFSYM para iadesi HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa


Ofis Yem OFSYM halka arzında para iadeleri ne zaman yapılacak?

Ofis Yem halka arzı sonrası Para iadelerinin yapılma saatleri kurumdan kuruma farklılık gösterebiliyor. Para iadeleri genellikle halka arz sonucunun açıklandığı gün yapılıyor ancak bazı kurumlarda ertesi güne sarkmalar yaşanabiliyor.

Sonuç olarak Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra en geç 2 iş günü içinde iadelerini almış olacaklar.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir