USD32,69
EURO34,90
GBP41,41
EURO/USD1,07
BIST10.420,46
Petrol83,06
GR. ALTIN2.450,54
BTC66.791,49
ETH3.482,46

MKK’dan Kayseri Şeker, Berkosan ve Duran Doğan temettüleri hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK)  tarafından 21 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. (KAYSE), Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. (BRKSN) ve Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. (DURDO) Pay Mali Hak Kullanım İşlemi – Nakit Ödeme hakkında açıklama yapıldı.

MKK’dan Ege Profil temettüsü hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şirketlerin nakit temettü ödemelerinin 21 Eylül 2023 tarihinde tamamlandığı belirtildi.

MKK’dan Kayseri Şeker, Berkosan ve Duran Doğan temettüleri hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir