USD32,30
EURO35,12
GBP41,55
EURO/USD1,08
BIST10.407,31
Petrol81,92
GR. ALTIN2.406,80
BTC67.368,59
ETH3.484,35

Marka Yatırım Holding’den (MARKA) yeni iştirak açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marka Yatırım Holding A.Ş. (MARKA) tarafından 26 Mart 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde yeni iştirak hakkında açıklama yapıldı.

Marka Yatırım Holding'den olağandışı fiyat ve miktar hareketleri hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimiz Marka Yatırım Holding’in bağlı ortaklığı olan   En Garanti Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş  %51 ortaklık ile Ludus Creations Teknoloji Anonim Şirketi ‘nin kuruluşunu tamamlamıştır.

Bu stratejik ortaklık, Marka Holding’in gelişen ve bir trend haline dönüşen oyun endüstrisinde önemli bir adımı temsil etmektedir.

Ludus Creations, çeşitli oyun platformlarına hitap eden eğlenceli ve yenilikçi AAA oyunlar geliştiren bir stüdyo olarak faaliyet göstermektedir. PC, mobil cihazlar, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch gibi geniş bir platform yelpazesinde hem tek oyunculu hem de çok oyunculu projeler geliştirme kabiliyetine sahiptir.

Şirketimizin hedefi, interaktif eğlence ve ürünlerin dünya çapında önde gelen geliştiricisi, yayıncısı ve distribütörü olarak tanınmaktır. Yüksek kaliteli oyunlar üretirken, dağıtım ve organizasyon hizmetleriyle geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Bu önemli gelişmeyi kamuoyuyla paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir