USD32,77
EURO35,09
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol82,67
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.266,63
ETH3.506,13

Kuzugrup GYO (KZGYO) halka arz katılım endeksine uygun mu? KZGYO caiz mi? Halka arz helal mi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 16 Ağustos 2023 tarihinde Kuzugrup Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (KZGYO) halka arzına onay verdi. Şirket önümüzdeki hafta talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Peki Kuzu Grup halka arzı katılım endeksine uygun mu? KZGYO Halka arz caiz mi? Hisseyi almak helal mi? İşte cevaplar…

Kuzugrup GYO (KZGYO) halka arz katılım endeksine uygun mu? KZGYO caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Kuzu Grup GYO (KZGYO) halka arz katılım endeksi

Kuzu Grup GYO halka arzı, yayınlanan borsa görüşüne göre katılım endeksi şartlarını sağlamamaktadır. Helal hassasiyeti olan yatırımcılar için uygun olmayacağı değerlendirilmektedir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir