USD33,10
EURO36,29
GBP43,09
EURO/USD1,09
BIST11.134,08
Petrol85,28
GR. ALTIN2.617,48
BTC64.565,66
ETH3.419,67

Kontrolmatik’ten (KONTR) Yönetim Kurulu Başkanı ve Vekilinin hisse satışı hakkında açıklama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önceki gün sahibi oldukları 3’er milyon lotluk hisselerin satıldığını açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Sami Aslanhan ve Başkan Vekili Ömer Ünsalan’ın satış işlemi sonrası Kontrolmatik’ten açıklama geldi. Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. (KONTR) tarafından 26 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Ortaklar Pay Satışı Hakkında hakkında açıklama yapıldı.

Kontrolmatik, Pomega Amerika için çalışıyor! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Şirket ortaklarından Sami Aslanhan ve Ömer Ünsalan’ın, yerli ve yabancı kurumsal yatırımcılara özel emir yöntemiyle yapmış oldukları pay satış işlemlerinden elde ettikleri gelirlerden ;Kontrolmatik Teknoloji, bağlı ortaklıkları ile iştiraklerine, sermaye ve finansman ihtiyaçları kapsamında kullanılmak üzere sıfır faizle TL olarak borç ve/veya sermaye şeklinde aktarım yapacakları belirtildi.

Şirketimiz ortaklarından Sami Aslanhan ve Ömer Ünsalan, yerli ve yabancı kurumsal yatırımcılara özel emir yöntemiyle yapmış oldukları pay satış işlemlerinden elde ettikleri gelirlerden; Kontrolmatik Teknoloji, bağlı ortaklıkları ile iştiraklerine, sermaye ve finansman ihtiyaçları kapsamında kullanılmak üzere sıfır faizle TL olarak borç ve/veya sermaye şeklinde aktarım yapacaklardır.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir