USD32,51
EURO34,80
GBP40,48
EURO/USD1,07
BIST9.712,46
Petrol88,23
GR. ALTIN2.427,77
BTC66.087,66
ETH3.255,05

Kontrolmatik (KONTR) dev sözleşmeyi açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. (KONTR) tarafından 3 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde yeni sözleşme imzalanması hakkında açıklama yapıldı.

Kontrolmatik, Pomega Amerika için çalışıyor! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (IBRD) finansmanlı, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından, “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Projesi” kapsamında düzenlenen, “Enerji Verimliliği Tadilat İşi” ihalesine ait sözleşmenin 13.238.000,00 USD +KDV olarak bugün tarihi itibariyle imzalandığı belirtildi.

Şirketimizin katılmış olduğu;                                                                                                                                                           

Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (IBRD) finansmanlı, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından, “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Projesi” kapsamında düzenlenen, “Enerji Verimliliği Tadilat İşi” ihalesine ait sözleşme 13.238.000,00 USD +KDV olarak bugün tarihi itibariyle imzalanmıştır.

Bu Özel Durum Açıklaması Türkçe ve İngilizce hazırlanmış olup iki metin arasında herhangi bir çelişki olması durumunda Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir