USD32,30
EURO35,13
GBP41,60
EURO/USD1,08
BIST10.409,73
Petrol82,10
GR. ALTIN2.405,23
BTC67.424,50
ETH3.486,99

Kocaer Çelik’ten (KCAER) kritik ABD hamlesi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER) Amerika Birleşik Devletleri yatırımlarını bir üst aşamaya taşımaya hazırlanıyor! Şirket tarafından 6 Mayıs 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Amerika Birleşik Devletlerinde yatırım için fizibilite çalışmalarına başlanması hakkında açıklama yapıldı.

Kocaer Çelik’ten (KCAER) fabrika duruşu açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Globalleşme yolunda bir adım daha atmak ve rekabet gücünü daha da arttırmak üzere, Yönetim Kurulunun 06.05.2024 tarihli kararı ile, toplam satış hacminde önemli bir yer tutan ve özellikle enerji sektöründe kullanılan çelik profil ihracatıyla önemli bir tedarikçi konumuna gelinen Amerika Birleşik Devletleri’nde üretim tesisleri ve/veya servis merkezi kurulması için fizibilite çalışmalarına başlanması kararı aldığı belirtildi.

Globalleşme yolunda bir adım daha atmak ve rekabet gücümüzü daha da arttırmak üzere, Yönetim Kurulumuz 06.05.2024 tarihli kararı ile, toplam satış hacmimizde önemli bir yer tutan ve özellikle enerji sektöründe kullanılan çelik profil ihracatıyla önemli bir tedarikçi konumuna geldiğimiz Amerika Birleşik Devletleri’nde üretim tesisleri ve/veya servis merkezi kurulması için fizibilite çalışmalarına başlanması kararı almıştır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir