USD32,30
EURO35,09
GBP41,57
EURO/USD1,08
BIST10.400,59
Petrol82,11
GR. ALTIN2.403,09
BTC67.893,21
ETH3.502,63

Kocaer Çelik’ten (KCAER) haber ve söylentiler hakkında açıklama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER) tarafından 21 Mayıs 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Medyada demir-çelik sektörüne yönelik çıkan haberler hakkında açıklama yapıldı.

Kocaer Çelik’ten (KCAER) fabrika duruşu açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Basın-yayın organlarında, demir-çelik sektöründe yürütülen vergi incelemesi kapsamında Hazine ve Maliye Bakanlığınca iki firmaya yüksek tutarda vergi cezası kesildiği yönünde haberler çıktığı, Şirket yada bağlı ortaklıkların bu haberlerle herhangi bir ilişkisi bulunmadığı belirtildi.

Yatırımcılarımızdan gelen sorular üzerine aşağıdaki açıklama yapılmıştır.

Basın-yayın organlarında, demir-çelik sektöründe yürütülen vergi incelemesi kapsamında Hazine ve Maliye Bakanlığınca iki firmaya yüksek tutarda vergi cezası kesildiği yönünde haberler çıkmıştır. Şirketimiz yada bağlı ortaklıklarımızın bu haberlerle herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Bu kapsamda, medyaya yansıyan konuyla ilgili olarak Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-15.1 Özel Durumlar Tebliği kapsamında kamuya açıklama yapılmasını gerektirecek nitelikte herhangi bir gelişme bulunmamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir