USD31,16
EURO33,76
GBP39,49
EURO/USD1,08
BIST9.146,61
Petrol82,19
GR. ALTIN2.033,64
BTC57.427,77
ETH3.271,11

Kayseri Şeker’den yeni yatırım hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. (KAYSE) tarafından 11 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde yeni yatırım Hakkında açıklama yapıldı.

Kayseri Şeker'den yeni yatırım hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimiz tarafından, Yozgat ili Yenifakılı ilçesinde yatırım teşvik belgesi kapsamında yapılması planlanan 3000 baş sağmal çiftlik yatırımı ile ilgili yer tahsisi başvurumuz; “Kamu Taşınmazlarının Yatırımlara Tahsisine İlişkin Usül ve Esaslar” gereğince Yozgat Valiliği nezdinde toplanan komisyon toplantısında değerlendirilmiş olup, 09.08.2023 tarihinde komisyon tarafından onaylanarak ilgili bakanlığın onayına sunulmuştur.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

Tüm KAYSE hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/kayse-hisse-haberleri/


Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir