USD31,14
EURO33,85
GBP39,58
EURO/USD1,09
BIST9.296,73
Petrol81,83
GR. ALTIN2.036,59
BTC55.895,95
ETH3.217,65

Kayseri Şeker’den Güneş Enerji Santrali Yatırımı hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. (KAYSE) tarafından 11 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Güneş Enerji Santrali Yatırımı Hakkında açıklama yapıldı.

Kayseri Şeker'den Güneş Enerji Santrali Yatırımı hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizin onaylı izahnamenin fon kullanım raporunu ihtiva eden ve sayfa 32’de yer alan Kayseri Şeker Güneş Enerji Santrali Yatırımı kapsamında;

Şirketimiz ile Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) arasında Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları (YEKA GES-4) anlaşması imzalanmış olup, Yozgat ili Yenipazar ilçesi (950 kWe) ile Boğazlıyan Ovakent’e (950 kWe) olmak üzere toplamda 1.9 mWe kapasiteli GES yatırımımız kapsamında, Dağıtım Sistemi Bağlantı Anlaşmaları yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

Tüm KAYSE hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/kayse-hisse-haberleri/


Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir