-->
USD32,22
EURO34,94
GBP41,09
EURO/USD1,08
BIST10.676,65
Petrol82,09
GR. ALTIN2.418,50
BTC68.740,77
ETH3.836,69

Kafein Yazılım Infocorvus LLC ile anlaşma imzaladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş. (KFEIN) tarafından 22 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Infocorvus LLC ile OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) Anlaşması İmzalanması hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelerde bulundu;

Las Vegas, Amerika da katılmış olduğumuz Oracle Cloud World etkinliğinde; şirketimiz ile Amerika merkezli teknoloji firması Infocorvus LLC arasında OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) anlaşması imzalanmış ve ilgili sözleşme bugün tarafımıza ulaşmıştır. Anlaşma şartlarına uygun olarak şirketimizin geliştirmiş olduğu Veri Güvenliği ve Yönetişimi Ürünü “DataTouch” ve Test Verisi Yönetimi Ürünü “TDM” ile %51 Bağlı Ortaklığımız Karmasis Bilişim Çözümleri Ticaret A.Ş.’nin geliştirmiş olduğu Veri Tabanı Etkinliği İzleme ve Önleme Ürünleri “DataSkope” ve “Infraskope” ürünlerinin Amerika ve Kanada pazarlarında gelir paylaşımı esasına dayanarak satışı Infocorvus LLC tarafından gerçekleştirilecektir.

Tüm Kafein hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/kafein-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Kafein Yazılım 2023 yılında temettü verecek mi?

Şirket 2023 yılında yatırımcılarına pay başına net 0,0911392 TL temettü dağıtma kararı almıştır.

Temettü tarihi ne zaman?

Temettü ödeme tarihi 24 Nisan 2023 olarak açıklanmıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir