USD32,54
EURO34,81
GBP40,50
EURO/USD1,07
BIST9.720,51
Petrol87,99
GR. ALTIN2.444,10
BTC64.925,88
ETH3.198,94

İş Bankası halka arz hisse nasıl satılır?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul’da tasarruf sahiplerinin borsaya olan ilgisi devam ediyor. Geçtiğimiz birkaç yılda reel getirisi en yüksek yatırım aracı olan borsada en fazla ilgi gören yatırım şekillerinden biri de halka arzlar oluyor. Yatırımcıların borsada en çok tercih ettiği kurumlardan biri de İş Bankası oluyor. İş Bankası, İşcep mobil ve İş Yatırım üzerinden halka arzlara katılan yatırımcılar, halka arz hisselerini nasıl satacaklarını merak ediyor. Peki Garanti halka arz nasıl satılır? İşçep halka arz hisse nasıl satılır? İş Bankası üzerinden halka arz nasıl satılır? İşte cevaplar…

Ziraat halka arz hisse nasıl satılır? MAKALELER, Borsa Makaleleri Rota Borsa

İş Bankası halka arz nasıl satılır?

İş Bankası üzerinden aldığınız hisse senetleri, uygulama ya da web sitesi üzerinden giriş yapıldığında, Yatırım ve borsa işlemleri menüsü üzerinden Borsa İşlemleri kısmına girilerek “Portföy” seçeneğini seçtiğinizde karşınıza çıkacaktır.

İşcep halka arz nasıl satılır?

İşcep Portföyde görülen hisse senedi üzerine geldiğinizde satış seçeneğini seçerek satmak istediğiniz miktar ve fiyatı girebilirsiniz. Satış yapmak istediğiniz hisse miktarı ve fiyatı seçtikten sonra işleme onay vererek satış emrinizi gönderebilirsiniz. Verdiğiniz emir anlık olarak borsaya iletilecek ve hisseniz satmak istediğiniz fiyata geldiğinde otomatik olarak satış işlemi gerçekleşecektir.

Halka arzlar ve borsa ile ilgili haberlere en hızlı şekillde ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir