USD32,54
EURO34,81
GBP40,50
EURO/USD1,07
BIST9.720,51
Petrol87,99
GR. ALTIN2.444,10
BTC64.925,88
ETH3.198,94

Halkbank halka arz hisse nasıl satılır?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul’da yatırımcıların halka arzlara olan ilgisi gün geçtikçe artıyor. Halka arzlara katılan yatırımcı sayısı 2,6 milyonu aşmış durumda. Halka arz olan şirketlerin yüksek performansı, yatırımcıların tasarruflarının bir kısmını halka arzlarda değerlendirmesine sebep oluyor. Yatırımcıların en çok tercih ettiği kurumlardan biri de Halkbank oluyor. Halk Bankası, Halkbank mobil ve Halk Yatırım üzerinden halka arzlara katılan yatırımcılar, halka arz hisselerini nasıl satacaklarını merak ediyor. Peki Halkbank halka arz nasıl satılır? Halkbank Mobil halka arz hisse nasıl satılır? Halk Bankası üzerinden halka arz nasıl satılır? İşte cevaplar…

Ziraat halka arz hisse nasıl satılır? MAKALELER, Borsa Makaleleri Rota Borsa

Halkbank halka arz hisse satışı nasıl yapılır?

Halkbank üzerinden aldığınız hisse senetleri, uygulama ya da web sitesi üzerinden giriş yapıldığında, Yatırım ve borsa işlemleri menüsü üzerinden Borsa İşlemleri kısmına girilerek “Portföy” seçeneğini seçtiğinizde karşınıza çıkacaktır.

Halk Bankası Mobil halka arz nasıl satılır?

Portföyde görülen hisse senedi üzerine geldiğinizde satış seçeneğini seçerek satmak istediğiniz miktar ve fiyatı girebilirsiniz. Satış yapmak istediğiniz hisse miktarı ve fiyatı seçtikten sonra işleme onay vererek satış emrinizi gönderebilirsiniz. Verdiğiniz emir anlık olarak borsaya iletilecek ve hisseniz satmak istediğiniz fiyata geldiğinde otomatik olarak satış işlemi gerçekleşecektir.

Halka arzlar ve borsa ile ilgili haberlere en hızlı şekillde ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir