USD32,52
EURO34,80
GBP40,48
EURO/USD1,07
BIST9.709,72
Petrol87,89
GR. ALTIN2.421,77
BTC66.408,47
ETH3.267,74

Gübretaş’tan (GUBRF) Yönetim Kurulu açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GUBRF) tarafından 2 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yönetim Kurulu Komiteleri hakkında açıklama yapıldı.

Gübretaş (GUBRF) bedelsiz başvurusunun sonucunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Yönetim Kurulunun kararı doğrultusunda, şirkette İç Denetim, Risk ve Süreç Yönetimi Müdürü olarak göreve başlayan Sn. Mustafa Emin BAL’ın, Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi olarak seçildiği ve bu karar çerçevesinde Yönetim Kurulu komite üyeliklerinin son halinin aşağıdaki gibi olduğu belirtildi.

Yönetim Kurulumuzun kararı doğrultusunda, şirketimizde İç Denetim, Risk ve Süreç Yönetimi Müdürü olarak göreve başlayan Sn. Mustafa Emin BAL Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi olarak seçilmiştir.

Bu karar çerçevesinde Yönetim Kurulu komite üyeliklerinin son hali aşağıda yer almaktadır:

Denetimden Sorumlu Komite: Sn. Hasan DURSUN (Başkan) ve Sn. Dr. Vahit Ferhan BENLİ

Kurumsal Yönetim Komitesi: Sn. Hasan DURSUN (Başkan), Sn. Dr. Vahit Ferhan BENLİ ve Yatırımcı ve İştirak İlişkileri Yöneticisi Sn. Kadir BUDAK

Riskin Erken Saptanması Komitesi: Sn. Dr. Vahit Ferhan BENLİ (Başkan), Sn. Hasan DURSUN ve İç Denetim, Risk ve Süreç Yönetimi Müdürü Sn. Mustafa Emin BAL

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir