USD32,82
EURO35,14
GBP41,77
EURO/USD1,07
BIST10.771,36
Petrol85,02
GR. ALTIN2.451,74
BTC64.299,84
ETH3.495,93

Gübretaş üretim tesisinde dönüşüme gidiyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gübre Fabrikaları Türk A.Ş. (GUBRF) tarafından 19 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde TSP Gübre Üretim Tesisinin Yavaş Salınımlı Gübre Üretimi Yapmak Üzere Dönüştürülmesi hakkında açıklama yapıldı.

Gübretaş Gübre Fabrikaları'ndan Tarkim halka arzı hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Yönetim kurulumuz, Şirketimizin Yarımca Tesisleri’nde bulunan TSP (Triple Süperfosfat) gübre üretim tesisinde teknolojinin eski olması ve çevreye duyarlılık politikamız doğrultusunda TSP üretimine son verilmesine, bu üretim tesisinin son dönemde pazar payı büyüyen, çevre ve tüketiciler açısından da daha faydalı ve verimli olduğu değerlendirilen yavaş salınımlı gübreleri (Slowfert) üretecek şekilde dönüştürülmesine karar vermiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

Tüm GUBRF hisse haberlerine ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/gubretas-hisse-haberleri/

Kozal hedef fiyat haberi için tıklayınız!

DOAS hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Tüpraş hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Fitch Şişecam değerlendirmesi için aşağıdaki habere tıklayınız!

Fitch THY değerlendirmesi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir