USD32,53
EURO34,81
GBP40,47
EURO/USD1,07
BIST9.722,09
Petrol88,16
GR. ALTIN2.430,74
BTC64.636,65
ETH3.184,05

GIPTA Ofis halka arz lotlar ne zaman hesaba geçer? GIPTA hisse ne zaman dağıtılacak?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 6-7-8 Eylül 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 20,90 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 836.000.000 TL olacak. Peki Gıpta Ofis hisseler ne zaman hesaba geçer? GIPTA lotlar ne zaman dağıtılır? İşte cevaplar…

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta Kırtasiye kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa


Gıpta Ofis ne zaman hesaba geçer?

Gıpta Kırtasiye halka arz sonuçları henüz Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılmadı.

Halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra dağıtımı yapılan payların hesaplara geçme süresi kurumdan kuruma fark edebiliyor. Bazı kurumlar aynı gün hesaba yansıtırken bazı kurumlar 1-2 iş günü sonra hesaplara yansıtıyor. Sonuç olarak halka arz için geçerli talep girilen Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, işlem tarihinden önce lotlarını hesaplarında görmüş olacak.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir