USD32,70
EURO34,98
GBP41,47
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol82,53
GR. ALTIN2.449,21
BTC66.831,61
ETH3.479,88

GIPTA Ofis halka arz kaç lot verir? GIPTA kaç lot düşer?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 31 Ağustos 2023 tarihinde Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) halka arzına onay verdi. Şirket önümüzdeki hafta talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Peki Gıpta Ofis halka arzı kaç lot verir? Halka arzda bireysel yatırımcıların hesabına kaç lot düşer? İşte cevaplar…

GIPTA Ofis halka arz katılım endeksine uygun mu? GIPTA caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Gıpta Ofis (GIPTA) kişi başı kaç lot verir?

Gıpta Ofis halka arzında bireysel yatırımcılara 28.000.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 2 milyon kişinin katılması halinde 14-15 lot hisse dağıtımı yapılması mümkün olabilir. Halka arza son bireysele eşit halka arz olan Ebebek halka arzına yapılan başvuru sayısı kadar talep gelirse 7-8 lot hisse dağıtımı yapılabilir. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının artması ya da düşmesi halinde değişebilir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir