USD32,35
EURO34,45
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,99
GR. ALTIN2.486,29
BTC68.883,52
ETH3.422,56

Gediz Ambalaj’dan bedelsiz sermaye artırımı açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. (GEDZA) tarafından 8 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde yatırımcılara bilgilendirme hakkında açıklama yapıldı.

GEDZA bedelsiz 2023

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Değerli Yatırımcı ve ortaklarımız ;

Kar Payından bedelsiz sermaye artışına ilişkin işlemler sonuçlanmış olup 04.09.2023 tarihi itibariyle hak kullanım işlemleri sonucunda % 100 bedelsiz paylar Merkezi kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdindeki pay sahiplerinin hesaplarına aktarılmıştır. Borsa İstanbul A.Ş.’nin 04.09.2023 tarihinde ki BİSTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi duyurusunda GEDZA.E ( %100 bedelsiz, bölünme sonrası teorik fiyat 24,44 TL olarak belirlenmiştir.)

Henüz Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde hesap açtırmamış olan ortaklarımızın bedelsiz hisse payları şirket kayıt ve evraklarımızda eşit olarak yararlandırılmıştır.

Buna göre

a-      Şirketimize başvurup fiziki hisse senetlerini teslim ederek kaydileştirme evraklarını almış ve anlaşmalı olan aracı kurum ICBC Yatırım ve Menkul Değerler A.Ş. nezdinde henüz hesap açtırmamış ortaklarımızın eski pay adetini gösteren evraklarını şirketimiz merkez adresi olan Kütahya yolu 3.km Gediz/Kütahya adresine bizzat getirerek yeni pay adetlerini gösteren kaydileştirme evrağı ile yenilemeleri önem arz etmektedir.

b-      Fiziki hisse senetlerini elinde bulunduran ortaklarımızın kaydileştirme işlemlerinin sonuçlanabilmesi adına en kısa zamanda hisse senetlerini kaydileştirmek üzere şirket merkez adresine bizzat gelerek veya 0274 412 80 45 nolu telefonumuza müracaat etmeleri ve bilgi almaları gerekmektedir.

 Yatırımcılarımızın,ortaklarımızın ve kamuoyunun bilgisine önemle duyurulur.

                               Saygılarımızla

                Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş

Tüm GEDZA hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/gedza-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir