USD28,99
EURO31,20
GBP36,48
EURO/USD1,08
BIST7.752,67
Petrol75,70
GR. ALTIN1.851,48
BTC42.004,06
ETH2.226,54

Garanti Bankası’nda üst yönetim değişimleri

featured

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. (GARAN) tarafından 21 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde üst yönetim değişimleri açıklama yapıldı.

Garanti Bankası'nda üst yönetim değişimleri HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Bankamız Müşteri Çözümleri ve Dijital Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Işıl Akdemir Evlioğlu 31 Ekim 2023 itibariyle görevinden ayrılacaktır.  Halihazırda Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını yürüten Çağrı Süzer boşalan Müşteri Çözümleri ve Dijital Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunu üstlenecek olup, daha önce yürüttüğü Ödeme Sistemleri görevini de Müşteri Çözümleri ve Dijital Bankacılık çatısı altında sürdürmeye devam edecektir.

Saygılarımızla,

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

2023 temettü verecek hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

2023 halka arz takvimi için aşağıdaki habere tıklayınız!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir