USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.577,99
ETH3.175,43

Galatasaray’dan (GSRAY) yatırımcı ilişkileri açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) tarafından 5 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisinin Görevden Ayrılması ve Yeni Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisinin Ataması hakkında açıklama yapıldı.

Galatasaray’dan transfer açıklaması Gündemdekiler, HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği’nin 11.Maddesi gereğince Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak görev yapmakta olan Mehmet Levent Hacıislamoğlu görevinden ayrılmıştır. 

Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi görevinden ayrılan Sayın Mehmet Levent Hacıislamoğlu’nun yerine Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği’nin 11.Maddesi kapsamında belirtilen “Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı” ve “Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı Lisansı”na sahip olan Sayın Gizem Kara Ürey’in Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir.  

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir