USD27,11
EURO28,92
GBP33,36
EURO/USD1,07
BIST8.000,46
Petrol93,28
GR. ALTIN1.674,31
BTC26.591,14
ETH1.589,81

FORTE Teknoloji’den yurt dışı şirket açılması hakkında açıklama

featured

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. (FORTE)  tarafından 6 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde yurt dışı şirket açılması hakkında açıklama yapıldı.

FORTE Teknoloji'den yurt dışı şirket açılması hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri, Temettü Açıklayan Şirketler, TEMETTÜ HİSSELERİ Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizin %100 iştiraki ELD Bilişim Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından 15/06/2023 tarihli toplantı ile yurt dışı genişleme hedeflerimiz kapsamında yer alan Avrupa pazarında; halihazırda üretilmiş ve Ar&Ge süreçleri devam eden teknoloji ve yazılım ürünlerinin pazarlama, tutundurma ve satış faaliyetlerinin yerinden ve etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla, ELD Bilişim Sanayi Ticaret A.Ş.’nin %100 iştiraki olacak şekilde bir şirket kurulması kararı alınmıştı.

Alınan karar neticesinde gerçekleştirilen kapsamlı pazar analizi ve stratejik değerlendirmeler sonucunda, Avrupa havacılık ve savunma sektörünün önde gelen birçok firmasının kümelendiği Hollanda’nın Kuzey Brabant bölgesinin Eindhoven şehrinde Forips B.V. unvanı ile faaliyet gösterecek yerleşik şirket bugün itibari ile kurulmuştur.

Kamuoyunun ve pay sahiplerimizin dikkatine sunarız.

Saygılarımızla

Tüm FORTE hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız!

https://rotaborsa.com/etiket/forte-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Tüm FORTE hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/forte-hisse-haberleri/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir