USD32,52
EURO34,80
GBP40,48
EURO/USD1,07
BIST9.709,72
Petrol87,89
GR. ALTIN2.421,77
BTC66.408,47
ETH3.267,74

Forte Teknoloji (FORTE) yeni ihale kazandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. (FORTE)  tarafından 3 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde yeni iş ilişkisi hakkında açıklama yapıldı.

FORTE Teknoloji'den sürpriz temettü kararı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Şirketin, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Gelişmiş Saldırılar İçin Tespit ve Analiz Sistemi, Gelişmiş Saldırılar İçin Detaylı Analiz Sistemi, Uç Nokta Zararlı Yazılım Önleme Yazılımı ve Gelişmiş Saldırı e-Posta Analiz ve Engelleme Sistemi ve Veri Merkezi Güvenlik Yazılımlarına İlişkin Mal ve Hizmet Alımı İhalesinde en iyi fiyatı sunarak birinci olduğunun ihale komisyonu tarafından tarafımıza bildirildiği belirtildi. İhale bedeli, KDV hariç 48.698.585,00 TL oldu.

Şirketimizin, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Gelişmiş Saldırılar İçin Tespit ve Analiz Sistemi, Gelişmiş Saldırılar İçin Detaylı Analiz Sistemi, Uç Nokta Zararlı Yazılım Önleme Yazılımı ve Gelişmiş Saldırı e-Posta Analiz ve Engelleme Sistemi ve Veri Merkezi Güvenlik Yazılımlarına İlişkin Mal ve Hizmet Alımı İhalesinde en iyi fiyatı sunarak birinci olduğu ihale komisyonu tarafından tarafımıza bildirilmiş olup; karar yazısı şirketimize ulaşmıştır. İhale bedeli, KDV hariç 48.698.585,00 TL’dir (Kırksekizmilyonaltıyüzdoksansekizbinbeşyüzseksenbeş TürkLirası)

Sözleşme imzalandığı zaman kamuoyuna ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

Kamuoyuna ve Pay Sahiplerimize duyurulur.

Saygılarımızla 

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir