USD33,04
EURO35,94
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
Petrol82,58
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.506,21
ETH3.492,03

Fitch Ratings Türk Telekom (TTKOM) kredi derecelendirme notunu açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Telekomünikasyon A.Ş. (TTKOM) tarafından 18Mart 2024tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Fitch Ratings kredi derecelendirme notu hakkında açıklama yapıldı.

Fitch Ratings Türk Telekom (TTKOM) kredi derecelendirme notunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings’in, 8 Mart 2024 tarihinde Türkiye’nin yabancı para cinsinden uzun vadeli kredi notunu (IDR) “B” den “B+”ya, görünümünü “Durağan” dan “Pozitif”e yükselttiği, Bu gelişmeyi takiben Kuruluşun, Türk Telekom’un uzun vadeli yerel ve yabancı para cinsinden kredi notlarını (IDRs) “B” den “B+”ya, görünümlerini “Durağan” dan “Pozitif”e yükselttiği belirtildi.

Fitch Ratings, 8 Mart 2024 tarihinde Türkiye’nin yabancı para cinsinden uzun vadeli kredi notunu (IDR) “B” den “B+”ya, görünümünü “Durağan” dan “Pozitif”e yükseltti. Bu gelişmeyi takiben Kuruluş, Türk Telekom’un uzun vadeli yerel ve yabancı para cinsinden kredi notlarını (IDRs) “B” den “B+”ya, görünümlerini “Durağan” dan “Pozitif”e yükseltti.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir