USD33,09
EURO36,30
GBP43,11
EURO/USD1,09
BIST11.134,08
Petrol85,17
GR. ALTIN2.616,14
BTC63.969,72
ETH3.390,24

Fitch Ratings TAV Havalimanları (TAVHL) kredi derecelendirme notunu açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TAV Havalimanları Holding A.Ş. (TAVHL) tarafından Mart 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Kredi Derecelendirmesi hakkında yapıldı.

Fitch Ratings TAV Havalimanları (TAVHL) kredi derecelendirme notunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch Ratings tarafından; şirketin ve yurt dışı tahvilinin kredi derecelendirme notlarını BB’den BB+’ya yükselttiği, her iki derecelendirme notu için de görünümün durağan olarak belirlendiği belirtildi.

Fitch Ratings (Fitch), Şirketimiz ve 2028 vadeli  yurt dışı tahvilimiz için kredi derecelendirme notlarını BB (durağan görünüm) olarak belirlemişti. 

Fitch, Şirketimizin ve yurt dışı tahvilimizin kredi derecelendirme notlarını BB’den BB+’ya yükseltmiştir. Her iki derecelendirme notu için de görünüm durağan olarak belirlenmiştir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir