1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Europower Enerji (EUPWR) dev ihaleyi kazandığını açıkladı!

Europower Enerji (EUPWR) dev ihaleyi kazandığını açıkladı!

featured
Google'da Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) tarafından 28 Aralık 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde ihale süreci hakkında açıklama yapıldı.

Europower Enerji yeni ihale kazandı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamda 20/12/2023 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan bildirimde şirketin, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 20/12/2023 tarihinde gerçekleştirilen, 2023/1288491 ihale kayıt numaralı ‘’İTM-459 REFERANSLI 154KV AKALIN TM (GAP) YAPIMI” konulu ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti. Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. İhale Komisyonu, şirkete işin şirket uhdesinde kaldığına dair kesinleşme kararını iletti.
İşin baz bedeli 241.622.240, -TL oldu (İkiyüzkırkbirmilyonaltıyüzyirmiikibinikiyüzkırk, Türk Lirası)

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Bank of America, Astor Enerji (ASTOR) hisselerinde yüklü alım yaptı!

Şişecam’dan (SISE) hisse geri alım açıklaması!

Erdemir Ereğli Demir Çelik’ten (EREGL) Bor-San Isı davası hakkında açıklama!

Tüpraş (TUPRS) kredi derecelendirme notu açıklandı!

KAI ile Sohbet Et

KAI ile Haber Hakkında Sohbet

Yapay zeka asistanı
Sohbet sistemi şu anda aktif değil. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.