1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Europower Enerji (EUPWR) yeni ihale kazandığını açıkladı!

Europower Enerji (EUPWR) yeni ihale kazandığını açıkladı!

featured
Google'da Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) tarafından 22 Aralık 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde ihale süreci hakkında açıklama yapıldı.

Europower Enerji yeni ihale kazandı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamda 28/11/2023 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan bildirimde şirketin, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 28/11/2023 tarihinde gerçekleştirilen, 2023/1127219 ihale kayıt numaralı ‘’ İTM-433 Referanslı 154kV ESKİŞEHİR-1 GIS TM Yapım İşi” konulu ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti. Bugün yapılan açıklamada Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. İhale Komisyonunun, şirkete işin ortaklık uhdesinde kaldığına dair kesinleşme kararını ilettiği belirtildi. İşin baz bedeli 251.134.740 TL oldu.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Enerjisa hedef fiyat

TTRAK hedef fiyat

Otokar hedef fiyat

5 sermaye artırımına onay verildi!

SPK ceza yağdırdı!

BOFA aldığı hisseler

BOFA sattığı hisseler

Europower Enerji (EUPWR) dev ihalede birinci olduğunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa
Europower Enerji (EUPWR) dev ihalede birinci olduğunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa
Europower Enerji (EUPWR) dev ihalede birinci olduğunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

2023 bedelsiz verecek hisseler ve tarihleri

2023 temettü verecek hisseler ve tarihleri

2023 halka arz olacak şirkerler

KAI ile Sohbet Et

KAI ile Haber Hakkında Sohbet

Yapay zeka asistanı
Sohbet sistemi şu anda aktif değil. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.