USD32,82
EURO35,14
GBP41,77
EURO/USD1,07
BIST10.771,36
Petrol85,02
GR. ALTIN2.451,74
BTC64.312,57
ETH3.504,83

Enerya Enerji halka arz lotlar ne zaman hesaba geçer? ENRYA hisse ne zaman dağıtılacak?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enerya Enerji A.Ş. (ENRYA) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 14-15-16 Ağustos 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 88,76 TL fiyat ile talep toplayan Enerji Şirketinin halka arz büyüklüğü 3.461.640.000 TL oldu. Peki Enerya Enerji hisseler ne zaman hesaba geçer? ENRYA lotlar ne zaman dağıtılır? İşte cevaplar…

Enerya Enerji halka arz lotlar ne zaman hesaba geçer? ENRYA hisse ne zaman dağıtılacak? HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa


Enerya Enerji ENRYA halka arzında lotlar ne zaman hesaba geçer?

Enerya Enerji halka arz sonuçları 17 Ağustos günü açıklandı. Halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra dağıtımı yapılan payların hesaplara geçme süresi kurumdan kuruma fark edebiliyor. Bazı kurumlar aynı gün hesaba yansıtırken bazı kurumlar 1-2 iş günü sonra hesaplara yansıtıyor. Sonuç olarak halka arz için geçerli talep girilen Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, işlem tarihinden önce lotlarını hesaplarında görmüş olacak.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir