USD32,53
EURO34,81
GBP40,47
EURO/USD1,07
BIST9.722,09
Petrol88,16
GR. ALTIN2.430,74
BTC64.636,65
ETH3.184,05

Ebebek kredi derecelendirme notu açıklandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. tarafından 8 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Ebebek Mağazacılık A.Ş. (EBEBK) kredi derecelendirmesi hakkında açıklama yapıldı.

Ebebek kredi derecelendirme notu açıklandı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Rapora göre Ebebek kredi notları şu şekilde oluştu;

Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, şirketimizin Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Rating Notunu A (tr) / (Stabil Görünüm), Kısa Vadeli Ulusal Kurum Kredi Rating Notunu J1 (tr) / (Stabil Görünüm), Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı Para ve Yerel Para Kredi Rating Notunu ise Türkiye’nin ülke notuna paralel olarak BB / (Negatif Görünüm) olarak belirlemiştir.

Ebebek kredi derecelendirme notu açıklandı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir