USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.577,99
ETH3.175,43

Doğanlar Mobilya’dan (DGNMO) Mondi’nin satış ihalesi hakkında açıklama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DGNMO) tarafından 5 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde TMSF Tarafından Açılan Satış İhalesi hakkında açıklama yapıldı.

Doğanlar Mobilya'dan (DGNMO) Mondi'nin satış ihalesi hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Şirketimiz, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yayınlanan Mondi Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.paylarının satış ihalesine katılmak üzere bilgilendirme odasına girerek ilgili dokümanları inceleyecektir. Bu incelemeler sonrasında Şirketimiz ihaleye katılıp katılmama kararını netleştirecektir. İhaleye katılım kararı verilirse, ihale kapalı teklif isteme ve açık artırma yöntemlerinin birlikte uygulanması suretiyle yapılacak olup, sonuçlar Fon Kurulu’nun onayına tabi olacaktır. Süreçle ilgili gelişmeler tüm yatırımcılarımıza bildirilecektir.

İşbu özel durum açıklamasının İngilizce versiyonu ile Türkçe versiyonu arasında herhangi bir çelişki olması halinde, Türkçe

metin esas alınacaktır.

Kamuoyunun  bilgisine sunarız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram kanalını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir