USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.492,66
ETH3.181,59

Doğanlar Mobilya’dan (DGNMO) Mondi’nin satış ihalesi hakkında açıklama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DGNMO) tarafından 24 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde TMSF Tarafından Açılan Satış İhalesi hakkında açıklama yapıldı.

Doğanlar Mobilya'dan (DGNMO) Mondi'nin satış ihalesi hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada İhaleye ilişkin bilgilendirme odasına katılım sağlandığı ve ilgili dokümanların incelendiği, o yapılan bu inceleme neticesinde anılan ihaleye şirketin stratejik planlarına uygun olmaması sebebiyle katılım sağlanmayacağına karar verildiği belirtildi.

05.06.2024 tarihli özel durum açıklaması ile, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yayınlanan Mondi Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarının satış ihalesine katılmak üzere Şirketimiz tarafından bilgilendirme odasına girilerek ilgili dokümanların inceleneceği ve bu doğrultuda ihaleye katılım konusunun netleşeceği belirtilmiştir.

İhaleye ilişkin bilgilendirme odasına katılınmış ve ilgili dokümanlar incelenmiş olup yapılan bu inceleme neticesinde anılan ihaleye şirketimizin stratejik planlarına uygun olmaması sebebiyle katılım sağlanmayacağına karar verilmiştir.

Anılan ihaleye Şirketimiz tarafından katılım sağlanmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

İşbu özel durum açıklamasının İngilizce versiyonu ile Türkçe versiyonu arasında herhangi bir çelişki olması halinde, Türkçe metin esas alınacaktır.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram kanalını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir