USD28,99
EURO31,20
GBP36,48
EURO/USD1,08
BIST7.752,67
Petrol75,70
GR. ALTIN1.851,48
BTC42.004,06
ETH2.226,54

DMRGD halka arz para iadeleri ne zaman yapılır? Simit Sarayı para iadesi

featured

DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) halka arzı için talep toplama sona erdi ve halka arz sonuçları açıklandı! 3 milyona yakın bireysel yatırımcıya pay dağıtılan halka arz için şirket 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde talep topladı. 10.24 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 768.000.000 TL oldu. Peki Simit Sarayı halka arzında para iadeleri ne zaman yapılır? DMRGD iadeler ne zaman hesaba geçer? İşte cevaplar…

DMR Unlu Mamuller (DMRGD) halka arz sonuçları açıklandı mı? Simit Sarayı kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa


DMR Simit Sarayı (DMRGD) halka arz iadeleri

Simit Sarayı halka arzı sonrası Para iadelerinin yapılma saatleri kurumdan kuruma farklılık gösterebiliyor. Para iadeleri genellikle halka arz sonucunun açıklandığı gün yapılıyor ancak bazı kurumlarda ertesi güne ya da ilk iş gününe sarkmalar yaşanabiliyor. Halka arz sonuçları 23 Eylül 2023 tarihinde açıklandı.

Sonuç olarak Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra en geç 2 iş günü içinde iadelerini almış olacaklar.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir