USD32,35
EURO34,45
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,99
GR. ALTIN2.486,29
BTC68.883,52
ETH3.422,56

DMRGD halka arz ne zaman dağıtılacak? Simit Sarayı ne zaman hesaba geçer?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. Yine oldukça büyük talep beklenen ve 10.24 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 768.000.000 TL olacak. Peki DMR hisseler ne zaman hesaba geçer? Simit Sarayı lotlar ne zaman dağıtılır? İşte cevaplar…

DMR Unlu Mamuller (DMRGD) halka arz sonuçları açıklandı mı? Simit Sarayı kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa


DMR Simit Sarayı (DMRGD) ne zaman hesaba geçer?

Simit Sarayı halka arzında resmi sonuçlar 23 Eylül 2023 tarihinde açıklandı. Halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra dağıtımı yapılan payların hesaplara geçme süresi kurumdan kuruma fark edebiliyor. Bazı kurumlar aynı gün hesaba yansıtırken bazı kurumlar 1-2 iş günü sonra hesaplara yansıtıyor. Sonuç olarak halka arz için geçerli talep girilen Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, işlem tarihinden önce lotlarını hesaplarında görmüş olacak.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir