USD28,98
EURO31,21
GBP36,39
EURO/USD1,08
BIST7.913,76
Petrol75,65
GR. ALTIN1.866,59
BTC43.750,82
ETH2.346,23

Coca-Cola İçecek (CCOLA) hisse hedef fiyat 2024! 2 kurum açıkladı!

featured

Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCOLA) 2023 yılı ikinci çeyrek bilançosu sonrası aracı kurumların hisse senedi için hedef fiyat ve tavsiye açıklamaları sürüyor. Coca-Cola için hedef fiyat açıklayan kurum sayısı 13’ye yükseldi.

Coca-Cola İçecek (CCOLA) hisse hedef fiyat 2024! 2 kurum açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Borsa fiyat tahminleri

Finansalların açıklanmasının önceki günlerde açıklanan 11 hedef fiyatın ardından 2 kurum daha Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCOLA) için hedef fiyat ve tavsiyelerini açıkladı.

Coca-Cola hisse hedef fiyat 2024

İşte aracı kurumların Coca-Cola için belirlediği hedef fiyat ve tavsiyeleri;

Coca-Cola İçecek (CCOLA) hisse 2023 hedef fiyatı HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Deniz Yatırım

Deniz Yatırım, Coca Cola İçecek için hedef fiyatını 317,75 TL’den 489 TL’ye yükselterek, tavsiyesini “al” olarak sürdürdü.

Son fiyat: 381.10 TL

Prim potansiyeli: %28.31

Açıklanma tarihi: 5 Eylül 2023

Gedik Yatırım

Gedik Yatırım, Coca Cola İçecek için hedef fiyatını 311 TL’den 475 TL’ye yükselterek, tavsiyesini “endeks üstü getiri” olarak sürdürdü.

Son fiyat: 381.10 TL

Prim potansiyeli: %24.63

Açıklanma tarihi: 5Eylül 2023

***Hedef fiyatlar genellikle 12 aylık olarak açıklanmaktadır.

Tüm Coca-Cola hisse hedef fiyatları için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/coca-cola-hisse-hedef-fiyat-2023/

Enerjisa hedef fiyat haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Ereğli hedef fiyat haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Kardemir hedef fiyat haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Bu hafta temettü verecek hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

***Hedef fiyatlar Foreks.com tarafından derlenmiştir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir