1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Bu hafta en çok kaybettiren hisseler

Bu hafta en çok kaybettiren hisseler

featured
Google'da Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsada geçtiğimiz haftayı BİST100 endeksi %3,22 düşüşle 10759,56 puandan noktaladı. Borsanın değer kaybettiği 26-30 Ekim haftasında yüksek oranda gerileyen bazı hisseler oldu.

Bu hafta en çok kaybettiren hisseler | Rota Borsa
Bu hafta en çok kaybettiren hisseler | Rota Borsa

Halka açık şirket haberleri

Peki borsada geçtiğimiz hafta en çok kaybettiren hisseler hangileri oldu? İşte cevaplar…

Bu hafta en çok düşen hisseler

Hisse koduKapanış fiyatı (TL)Haftalık değişim (%)
OZATD172,70-34,33
BRKVY21,28-34,32
LYDYE2054,00-34,32
EFOR11,26-34,31
GUNDG71,40-34,31
TMPOL60,50-34,31
DSTKF94,35-34,30
RALYH10,44-34,30
UFUK113,30-34,28
ODINE63,00-34,27
HEDEF8,58-34,25
IEYHO7,99-34,24
TEHOL1,69-33,73
INFO0,60-32,58
MANAS1,88-32,13
BORLS1,69-31,30
LYDHO18,54-30,56
BULGS4,86-30,07

KAI ile Sohbet Et

KAI ile Haber Hakkında Sohbet

Yapay zeka asistanı
Sohbet sistemi şu anda aktif değil. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.