USD28,90
EURO31,44
GBP36,74
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,22
GR. ALTIN1.920,74
BTC38.731,74
ETH2.089,35

Bu hafta bir hisse bedelsiz verecek!

featured

Borsa İstanbul’da SPK’nın geçtiğimiz günlerde onay verdiği bir bedelsiz sermaye artırımı 18-22 Eylül 2023 haftasında gerçekleşecek. Peki bu hafta bedelsiz sermaye artırımı yapacak şirket hangisi?

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Bu hafta bir hisse bedelsiz verecek! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Bedelsiz sermaye artırımı haberleri

19 Eylül Salı günü Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (HLGYO) yatırımcılarına %4,77707 oranında bedelsiz pay verecek.

Ödeme Tarihi21.09.2023 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
Kayıt Tarihi20.09.2023 * Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.

Halk GYO’nun yanı sıra, önümüzdeki hafta Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (VKGYO) ve Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.’nin (SANKO) de bedelsiz pay vermesi bekleniyor. Bu 2 şirketin bedelsiz tarihi henüz netleşmedi.

Bu hafta temettü verecek hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

15 Eylül günü yeni iş ilişkisi açıklayan şirketler için tıklayınız!

İş Bankası’ndan dev satın alma haberi için tıklayınız!

ASELSAN yeni sözleşme haberi için tıklayınız!

THY hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir