USD32,30
EURO35,12
GBP41,55
EURO/USD1,08
BIST10.407,31
Petrol81,92
GR. ALTIN2.406,80
BTC67.368,59
ETH3.484,35

Borusan’dan (BRSAN) Yönetim Kurulu açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borusan’dan 30 Mayıs günü seans kapanışı sonrası yönetim kurulu görev dağılımı hakkında bir açıklama geldi. Borusan Birleşik Boru Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BRSAN) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Yönetim Kurulu Üyelerinin Görev Dağılımı hakkında açıklama yapıldı.

Borusan'dan (BRSAN) SPK onayı açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Yönetim kurulunun toplanarak Yönetim Kurulu Başkanlığına Sn. Ali Ahmet Kocabıyık’ın , Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Sn. Semih Abidin Özmen’in ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliğine Sn. Erkan Muharrem Kafadar’ın seçilmesine ve görev dağılımının ticaret sicil nezdinde tescil ve ilan edilmesine karar verdiği belirtildi.

Yönetim kurulumuz toplanarak Yönetim Kurulu Başkanlığına Sn. Ali Ahmet Kocabıyık’ın , Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Sn. Semih Abidin Özmen’in ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliğine Sn. Erkan Muharrem Kafadar’ın seçilmesine ve görev dağılımının ticaret sicil nezdinde tescil ve ilan edilmesine karar vermiştir.

Böylece, yönetim kurulumuz; Başkan Sn. Ali Ahmet Kocabıyık, Başkan Vekili Sn. Semih Abidin Özmen, Murahhas Üye Sn. Erkan Muharrem Kafadar, Yönetim Kurulu Üyesi Defne Kocabıyık Narter, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İbrahim Romano, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Bülent Bozdoğan ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Tayfun Bayazıt’dan oluşmaktadır.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi de yer almakta olup açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bizi mahvettin paramızı Yok ettin Seni Allah’a havale ediyorum 740 içerde kaldım dilerim bizim gibi sizde madur olursunuz.Derdiniz nedir iflas mı ettiniz verin paramızı çıkalım dibi görünmeyen hisseden

    Cevapla