-->
USD32,11
EURO34,88
GBP41,28
EURO/USD1,09
BIST10.656,96
Petrol82,85
GR. ALTIN2.426,42
BTC69.411,22
ETH3.884,07

Biotrend Enerji’de CEO değişikliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Biotrend’den CEO değişimi

Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. (BIOEN)  tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde üst düzey yönetici değişimi hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO olarak görevini yürütmekte olan Sayın Osman Nuri Vardı, 3 Nisan 2023 tarihi itibarıyla CEO görevinden ayrılacak olup, kendisi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine devam edecektir. Sayın Osman Nuri Vardı’ya CEO’luk görevi boyunca Şirketimiz için yaptığı çalışmalar ve değerli katkılar için teşekkür ederiz. Sayın Osman Nuri Vardı’nın ardından, CEO pozisyonunu 3 Nisan 2023 tarihi itibarıyla Sayın Özgür Umut Eroğlu üstlenecektir. Sayın Özgür Umut Eroğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.

Enerji sektöründe 20 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip olan Sayın Özgür Umut Eroğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olmuştur ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş.’nin önceki CEO ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak; Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Türkiye, Rusya ve BDT ülkelerinde 20 yıldan fazla bir süredir yer almış ve tecrübe kazanmış olup, sonrasında Enerpion Enerji Sistemleri Yatırım ve Taahhüt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO görevlerini yürütmüştür.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir