USD32,52
EURO34,80
GBP40,48
EURO/USD1,07
BIST9.709,72
Petrol87,89
GR. ALTIN2.421,77
BTC66.408,47
ETH3.267,74

Berkosan’dan (BRKSN) haber ve söylentiler hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. (BRKSN) tarafından 3 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Şirket Hakkında Çıkan Yanıltıcı Haberler hakkında açıklama yapıldı.

Berkosan'dan (BRKSN) haber ve söylentiler hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimiz  Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim Tic. A.Ş   ile  ilgili  olarak ve şirket ortaklarımız, yönetim kurulumuz ve yöneticilerimizin isimleri zikredilerek, bazı internet siteleri  ve sosyal medya hesaplarında, kamuoyunu ve yatırımcıları yanıltıcı ve hisse değerini etkileyici nitelikte gerçeği yansıtmayan, yanlış, yanıltıcı ve asılsız haberlerle kamuoyu ve yatırımcılarımız üzerinde  algı yaratılmaya çalışıldığı anlaşılmaktadır.  

Şirketimizle ilgili gelişmeler hakkında  kamuoyunun ve yatırımcıların bilgilendirilmesi konusunda gerekli hassasiyetler gösterilmekte olup,  Şirketimiz dışında yapılan haber ve söylentilere itibar edilmemesi önem arz etmektedir.

Şirketimizle ilgili olarak  Kamuyu Aydınlatma Platformunda  yapılan resmi duyurular haricindeki haberlere itibar edilmemesini rica ediyoruz. Bu asılsız haberleri kesin bir dille yalanlıyor ve her türlü yasal haklarımızı saklı tuttuğumuzu beyan ediyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Tüm Berkosan hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/berkosan-hisse-haberleri/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir