USD32,54
EURO34,81
GBP40,50
EURO/USD1,07
BIST9.720,51
Petrol87,99
GR. ALTIN2.444,10
BTC64.925,88
ETH3.198,94

Arzum’dan dev borçlanma başvurusu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ARZUM) tarafından 8 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde borçlanma aracı ihracına ilişkin Yönetim Kurulu kararı hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Yönetim Kurulumuzun bugünkü toplantısında; Şirketimiz esas sözleşmesinin 16. Maddesi kapsamında Türk Ticaret Kanunu ile sermaye piyasası mevzuat hükümleri çerçevesinde Yönetim Kurulu’na verilen yetkiyle, 900.000.000,- TL (DokuzyüzmilyonTürkLirası) nominal değere kadar, yurt içinde, bir veya birden çok seferde, halka arz edilmeksizin tahsisli ve/veya nitelikli yatırımcılara satışı yapılmak üzere borçlanma aracı ihraç edilmesine karar verilmiş olup, belirlenen esaslar çerçevesinde Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş. ve diğer ilgili merciler nezdinde gerekli başvurular yapılacaktır. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur.

Tüm ARZUM hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/arzum-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir