USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.639,32
ETH3.184,16

ARD Bilişim’den (ARDYZ) Yönetim Kurulu açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş (ARDYZ) tarafından 24 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Yeni Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Seçilmesi hakkında açıklama yapıldı.

ARD Bilişim'den (ARDYZ) Yönetim Kurulu açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Vefat eden Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Aytekin DOĞAN’ın yerine kalan görev süresini tamamlamak ve ilk toplanacak Genel Kurul’ un onayına sunulmak üzere Kurumsal Yönetim Komitemizin önerisi ile Sn. Prof. Dr. Talat ULUSSEVER’in Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesine karar verildiği belirtildi.

Vefat eden Bağımsız Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Aytekin DOĞAN’ın yerine kalan görev süresini tamamlamak ve ilk toplanacak Genel Kurul’ un onayına sunulmak üzere Kurumsal Yönetim Komitemizin önerisi ile Sn. Prof. Dr. Talat ULUSSEVER’in Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesine karar verilmiştir. 

Sn. Prof. Dr. Talat ULUSSEVER, 2015 – 2016 yılları arasında Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanlığı, 2016 – 2020 yılları arasında T.C. Sermaye Piyasası Kurul Üyeliği ve Kurul Başkan Vekilliği Üyeliği, 2020 yılından itibaren EPİAŞ Yönetim Kurulu Üyeliği devam etmekte olup, halen Boğaziçi Üniversitesi İktisat Politikası Anabilim Dalında Profesörlük ve aynı üniversitede Finans Mühendisliği Anabilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Sn. Prof. Dr. Talat ULUSSEVER’in bağımsızlık beyanı ve detaylı özgeçmişi ekte verilmiştir. 

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur. 

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir