USD32,54
EURO34,81
GBP40,50
EURO/USD1,07
BIST9.720,51
Petrol87,99
GR. ALTIN2.444,10
BTC64.925,88
ETH3.198,94

Arçelik (ARCLK) hisse hedef fiyat 2024!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul’da ikinci çeyrek bilanço dönemi sona erdi. Arçelik A.Ş. (ARCLK) 2023 2. çeyrek bilançosunu 21 Temmuz 2023 tarihinde açıklamıştı. 6 aylık dönem kârının 1.566.314.000 TL’ye ulaştığı Arçelik bilançosuna dair beklenti ve kâr rakamları için aşağıdaki haber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Arçelik hisse hedef fiyat 2024

Rota Borsa olarak Arçelik A.Ş. (ARCLK) için ikinci çeyrek bilançosu sonrasında açıklanan hedef fiyatların ortalamasını sizler için hazırladık.

Arçelik (ARCLK) hisse hedef fiyat 2024! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Arçelik için ikinci çeyrek bilançosu sonrası tam 10 aracı kurum hedef fiyatlarını güncelledi. Açıklanan hedef fiyatların en düşüğü 171,80 TL ve en yükseği 216 TL oldu. 10 kurumun ortalaması ise 189,30 TL olarak gerçekleşti.

Açıklanan hedef fiyatların ortalamasının prim potansiyeli, son fiyata göre %16,92 olarak gerçekleşti.

Arçelik için bir önceki bilanço dönemi sonrası 11 kurum hedef fiyat açıklamış ve ortalama hedef fiyat 144,34 TL olarak gerçekleşmişti. Böylece aradan geçen 3 aylık dönemde kurumların ortalama hedef fiyatı %31,15 yükselmiş oldu.

Bank of America’nın geçtiğimiz hafta aldığı hisseler için aşağıdaki haberimize tıklayınız!

Bank of America’nın geçtiğimiz hafta sattığı hisseler için aşağıdaki haberimize tıklayınız!

***Yukarıda yer alan hedef fiyat, Arçelik 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası aracı kurumların açıkladığı hedef fiyatların ortalaması alınarak hesaplanmıştır ve bilgi paylaşımı amacıyla listelenmiştir. Aracı kurumlar hedef fiyatlarını genellikle 12 aylık olarak açıklamaktadır.

***Hedef fiyatlar için, Arçelik’in 2023 2. çeyrek bilançosunu açıkladığı tarih sonrası rapor yayınlayan ya da eski hedef fiyatlarını revize ederek yeniden yayınlayan aracı kurumların rakamları dikkate alınmıştır. Bilanço öncesinde hedef fiyat açıklayan ve bilanço sonrası yeni rapor yayınlamayan aracı kurumların hedef fiyatları dikkate alınmamıştır.

Tüm Arçelik hedef fiyat haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız

https://rotaborsa.com/etiket/arcelik-hisse-hedef-fiyat-2023/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir