USD33,00
EURO36,05
GBP42,83
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.561,63
BTC60.328,95
ETH3.210,21

Anadolu Isuzu (ASUZU) yeni anlaşma açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 5 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan bildirimde Özbekistan Cumhuriyeti Devlet Varlık Yönetimi Ajansı ile Mutabakat Zaptı İmzalanması hakkında bir açıklama yapıldı.

Anadolu Isuzu bilanço tarihi belli oldu HABERLER, Bilanço Haberleri, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş. ile Özbekistan Cumhuriyeti Devlet Varlık Yönetim Ajansı (“Ajans”) arasında; merkezi Taşkent ve üretim tesisi Semerkant, Özbekistan’da mukim araç üreticisi JV Samavto LLC. Şirketi’ne (“Şirket”) ilişkin olarak, Şirket’in çoğunluk hisselerini devralma imkanlarını tahlil etmek ve bu kapsamda gerekli çalışmaları yürütmek üzere 05.06.2024 tarihinde Mutabakat Zaptı (Memorandum of Understanding) imzalandığı belirtildi.

Şirketimiz Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş. ile Özbekistan Cumhuriyeti Devlet Varlık Yönetim Ajansı (“Ajans”) arasında; merkezi Taşkent ve üretim tesisi Semerkant, Özbekistan’da mukim araç üreticisi JV Samavto LLC. Şirketi’ne (“Şirket”) ilişkin olarak, Şirket’in çoğunluk hisselerini devralma imkanlarını tahlil etmek ve bu kapsamda gerekli çalışmaları yürütmek üzere 05.06.2024 tarihinde Mutabakat Zaptı (Memorandum of Understanding) imzalanmıştır.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi de yer almakta olup açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir